Kukulla vikinge

Turi ariu viking për turi me rune nordike prej çeliku inoks dhe material rrëshirë për shitje me shumicë me çmim të lirë.

Kukulla vikinge-NORSECOLLECTION- Bizhuteri Viking, Gjerdan Viking, Byzylyk Viking, Unaza Viking, Krika Viking, Aksesorë Viking, Punime Vikinge